Hľadáte niečo iné a unikátne? Práve ste našli!POD BOROVICOU REZORT

Dovoľujeme si Vás privítať na oficiálnych stránkach rekreačného zariadenia Pod Borovicou.

Park pod Borovicou – multifunkčný areál z novopostaveným Zrubom Pstruh a Zrubom Kapor a množstvom voľnočasových aktivít je tým pravým prostredím pre  dovolenku, rybačku, firemnú akciu, rodinnú oslavu, školu v prírode, detský letný tábor či školský výlet..

Hľadáte niečo iné a unikátne? Práve ste našli!PONUKA UBYTOVANIA

ubytovanie od 20 € / noc 

maximálna kapacita 19 osôb

Pôvodný Zrub Pstruh je lokalizovaný v prostredí Kremnických hôr v Trnavej Hore. Ubytovanie v kanadskom Zrube Pstruh spolu so Zrubom Kapor je ten najvyšší štandard ubytovania, ktorý ponúka areál Park pod Borovicou. Zrub disponuje 6 izbami s kapacitou 12 pevných lôžok a 7 prístelkou, 2 izby sú s balkónom. Každá izba má samostatnú kúpeľňu /sprchovací kút, WC, LCD TV, WIFI pripojenie.

skupinové ubytovanie od 20 € / noc 

maximálna kapacita 19 osôb

Novým prírastkom v Parku pod Borovicou je kanadský Zrub Kapor. Zrub Kapor je ideálnym riešením pre skupinové ubytovanie – spriaznené partie a rodiny. Môžeme ho rozdeliť na 2 časti so samostatnými vstupmi…

ubytovanie od 12 € / noc 

4 objekty, maximálna kapacita 72 osôb

Murované bungalovy sa nachádzajú priamo v areáli pod Borovicou neďaleko zrubu, v prostredí Kremnických hôr v Trnavej Hore. Tento typ ubytovania je vhodný hlavne pre školské výlety/tábory a pre ubytovanie veľkého množstva ľudí ako napríklad motorkárske zrazy.

ubytovanie od 10 € / noc 

3 objekty, maximálna kapacita 132 osôb

Drevené chaty sa nachádzajú priamo v areáli pod Borovicou neďaleko zrubu, v prostredí Kremnických hôr v Trnavej Hore. Tento typ ubytovania je vhodný hlavne pre školské výlety/tábory a pre ubytovanie veľkého množstva ľudí ako napríklad motorkárske zrazy.

Lucie Pánková
Lucie Pánková
20. November, 2021.
Lubomir Bazik
Lubomir Bazik
27. Október, 2021.
Jan Studnicka
Jan Studnicka
19. Október, 2021.
Helena Groschova
Helena Groschova
15. Október, 2021.
Krásne prostredie,super ľudia tam pracujú a krásne koníky...kto má rád kone...aj povozia
Michal Sládek
Michal Sládek
15. Október, 2021.
Ideálne miesto pre partie s deťmi.
Peter Zabka
Peter Zabka
8. Október, 2021.
Adela Grolmusová
Adela Grolmusová
2. Október, 2021.
KOSIAR o.z.
KOSIAR o.z.
26. September, 2021.
Veľmi pekné prostredie a izby.Personál a strava tiež super.Veľa možností ako stráviť čas s deťmi v okolí.
Ben Gould (Paulussk)
Ben Gould (Paulussk)
18. September, 2021.
Zoltan Hegeduš
Zoltan Hegeduš
18. September, 2021.

Hľadáte niečo iné a unikátne?Atrakcie a voľný čas

Areál Park pod Borovicou ponúka veľké množstvo športových a adrenalínových aktivít. Aktivity sú k dispozícii hosťom ubytovaným v areáli, či už v bungalovoch, alebo v Kanadskom zrube.

Samotné aktivity si môžete zabezpečiť na kontaktných údajoch ešte pre príchodom, alebo osobne, po ubytovaní sa v našom areáli. Lanové centrum prosíme objednávať v časovom predstihu. Rybolov je k dispozícii iba ubytovaným hosťom.

ŠPORTOVÝ RYBOLOVRybolov priamo v rezorte

Areál Park pod Borovicou sa v jarných, letných a jesenných mesiacoch stáva obľúbenou destináciou pre rybárske dovolenky. Na našich hostí čaká možnosť športového rybolovu v krásnej prírode Kremnických vrchov, romantické posedenia v altánku pri vode, či ugrilovaný čerstvý pstruh na večeru.

Priamo pred dreveným zrubom sa nachádzajú tri zarybnené súkromné rybárske jazerá, z čoho posledné sa vybudovalo v roku 2021 – každé zo spomínaných jazier je o veľkosti 0,4ha. Vo všetkých jazerách nájdeme ryby ako kapor, amur, šťuka, karas, jeseter, pleskáč, sumec a sivoň americký.

Športový rybolov

Aktivity v rezorte

Hľadáte niečo iné a unikátne? Práve ste našli!Firemné akcie, spoločenské podujatia a svadby